5-го лютого 2019-го року розпочнеться рік Жовтої Земляної Свині

998

Пані Галина з села Троковичі, що неподалік Житомира, розводить в’єтнамських поросят на продаж. Зараз у її хліві рохкають десятеро двомісячних кабанчиків. Свиню господиня описує, як чистоплотну і доброзичливу тварину. Головна риса свиноматки – плідність і турботливе ставлення до потомства. 

«Их мамка может приводить два раза на год. Живут долго, живут около 20-25-ти лет. Первій раз она может привести 5-7, а это ее второй выводок, 10 штук она привела» – каже пані Галина.

Цей крапчастий кабанчик — зі старшого приплоду. Йому 4 місяці. Для цієї породи він майже статевозрілий, хоча ще інтенсивно набирає вагу. Його тримають на відгодівлю.
Жовта земляна Свиня – символ прийдешнього 2019-го року. Розпочнеться він за східним календарем 5-го лютого, у другий молодик після дня зимового сонцестояння. Цей рік, за китайським віруванням, буде ознаменований родючістю та результативністю в багатьох починаннях. За прогнозами астрологів, 2019-й рік буде сприятливим для створення шлюбів та народження дітей. Ця тварина символізує достаток та інші матеріальні блага