Діти учасників АТО записали привітальне відео із Новорічними святами для військовослужбовців

Пані Леся Сілко із 5-річною Каріною прийшли, аби заспівати колядку для військових. Жінка із сльозами на очах згадує свого чоловіка, який загинув у зоні АТО.

«У мене там був чоловік, він загинув у 14-му році. Сьогодні прийшли підтримать хлопців. В 2014-му році під Донецьким аеропортом, селище Піски, був мінометний обстріл, він там загинув. Каріні ще не було рочку, була маленька зовсім» – розповіла дружина загиблого учасника АТО Леся Сілко.

9-річна Люда Голішевська, донька учасника АТО, у Святого Миколая просить лиш про одне: аби вся родина була разом і щаслива. Дівчина написала лист військовим.

«Я хочу, щоб на Новий рік було щастя всім. Щоб здоров’я всі отримали, щоб вся сім’я була» – каже донька учасника АТО Людмила Голішевська.

«Наш тато також приймав участь в АТО і Слава Богу зараз він вже вдома. Ну, підтримувала постійно спілкуванням з чоловіком. Та дружина це одне, а коли дитина дзвонить, і «Таточко, повертайся швидше, повертайся, ми за тобою дуже скучили, ми тебе дуже любимо…» – розповіла дружина учасника АТО Катерина Голішевська.

«Заспівай колядочку на передову» – така акція відбулась у Житомирській філармонії. Артисти філармонії разом з дітками захисників, українських військових виконали колядку.

«Я б їм хотіла побажати щастя, витримки, щоб вони скоріше поверталися додому і сонячного, а головне мирного неба над головою» – сказала донька учасника АТО Ріана Мельниченко.

«Мій батько служив в АТО, Він з самого дитинства хотів захищати свою країну та служити на її території. І коли тільки почалась війна, він пішов на неї не вагаючись добровольцем» – сказав син учасника АТО Назар Нагорний.

«Я йому малювала малюнки нашої родини, як ми його чекаєм, я малювала голубів, я писала «мир», «повертайся». Я йому надсилала багато продуктів, цукерки» – сказала донька учасника АТО Євгенія Нагорна.

«Привітальне відео з колядкою, і розповсюдити через засоби масової інформації, через онлайн-ресурси для підтримки хлопців, які знаходяться зараз на передовій» – розповів автор ідеї акції Володимир Лагута

«Хочемо, щоб вони знали, що їх підтримують, що вони воюють саме за цих діточок, які їм зараз хочуть передати свої вітання» – додав співорганізатор акції Василь Піддубний.

«Ті діти, які переживали і переживають сьогодні разом з мамами, разом із бабусями, дідусями, факт перебування тата там,на Сході України, коли він захищає Україну. Сьогодні у нас по місту Житомиру лише у нас на обліку перебуває 54 сім’ї загиблих» – сказала директор Житомирського міського центру соцслужб для сім’ї, дітей та молоді Ольга Юрченко