Щорічний конкурс творчих робіт відбувається вже втретє при Житомирському державному технологічному університеті

Щорічний конкурс творчих робіт відбувається вже втретє при Житомирському державному технологічному університеті. Участь в інтелектуальному змаганні взяли учні 10-11 класів шкіл та ліцеїв з 13-ти районів Житомирської області, а також профтехучилищ. Учасники впродовж трьох місяців надсилали власні есе  на тему «Житомирщина – моя мала Батьківщина». 

«Він був оголошений з метою написання таких нібито маленьких наукових робіт, як есе, «Житомирщина – моя мала Батьківщина». Було професійне журі, яке створювалось із кандидатів і докторів наук. Нас підтримала також Житомирська обласна державна адміністрація щодо розвитку таких молодіжних здібностей в економіці. Пов'язаний з такими напрямками як «електронна комерція», адже наша молодь вона все більше пов’язана з електронними гаджетами й електронним світом. Вона хоче не тільки там шукати ігор, різноманітних цікавих подій, але вони хочуть також там робити бізнес. Тому всі роботи, які пов’язані з електронною комерцією, вони сьогодні стали переможцями. Також нас радує, що вони не лишаються осторонь політичних, або загальнодержавницьких подій, наприклад створення ОТГ. В них також є думки як їх розвивати, як з точки зору економіки їх робити успішними» – сказала перший проректор Житомирського державного технологічного університету Оксана Олійник.

Журі відзначило 43 роботи. Переможців запросили на урочисте вручення дипломів та подарунків. Презенти номінантам готували спонсори та держуніверситет. 
Робота Анастасії отримала перше місце з роботою про електронний бізнес в Україні та на Житомирщині. 
Проректор Житомирського держуніверситету наголошує, що уже в студентському віці молоді люди можуть починати свою справу, об’єднуватися з однодумцями в наукових розробках та навіть здобувати освіту одночасно в кількох країнах. 
Учнівський конкурс відбувається щорічно, наступного року організатори планують розширити масштаби заходу