Засідання у справі Яна Яцишина перенесли через стан здоров’я підозрюваного

Засідання у справі Яна Яцишина знову перенесли в Житомирському апеляційному суді. Нагадаємо, чоловіка підозрюють у організації злочинного угрупування, його затримали 28-го липня, коли чоловік їхав до Житомира на авто. Яна Яцишина тримали під вартою, 27-го грудня звільнили, коли дружина підозрюваного внесла заставу в 500 тисяч гривень. Під час сьогоднішнього засідання у підсудного стався напад епілепсії.

«Надала допомогу по виклику, дійсно були судоми, я їх застала. Приступ епілепсії був, ми надали допомогу. Жінка відмовляється від госпіталізації, після таких приступів епілепсії ми возимо в неврологічне відділення міста Житомира в другу лікарню. Жінка дала нам письмову відмову. Про наслідки я попередила, вони викликали швидку «Бориса» з Києва і з нами не хочуть їхати» – сказала фельдшер швидкої допомоги м. Житомира Валентина Лозінська.

Адвокат підозрюваного просила перенести розгляд справи на 3-тє січня, прокурор клопотала про як найкоротший термін перерви. Суддя оголосив: наступне засідання о 9:30 завтра, 29-го грудня.
Дружина підсудного наголосила: до місцевої лікарні чоловіка не кластимуть, натомість знову відвезуть до приватної у столицю