Дозвілля житомирян у Новорічні дні може бути різноманітним

Для маленьких житомирян ляльковий театр відкриває двері ігровою новорічною виставою «Снігова королева». Аби побачити дійство ще цього року, варто поспішити – квитків лишилося обмаль, – каже касир театру.

«Там не тільки вистава буде, а й привітання Діда Мороза, Снігурочки, а також ще ігрова програма. два перші ряди винесли з зали. І буде місце для того, щоб провести якісь ігри і конкурси. Ціна квиточка – 30 гривень» – розповіла касир Світлана Петрівна.

З Нового року «Снігову Королеву» можна переглянути 5, 6, 12 та 13 січня. На Новорічних канікулах на дітей очікують й інші вистави: «Кошеня на снігу», «Лускунчик» та «Братко Віслючок». Ціна квитка – 25 гривень. Гамірно в ці дні і в музично-драматичному театрі – учні шкіл прийшли на дитячі вистави. 
Потрапити на новорічну казку в драмтеатр можна до кінця січня. Квитки на виставу – 50 – 70 гривень. Також в цьогорічному репертуарі вже знайомі «Снігова Королева», «Попелюшка», «Мауглі», «Хід конем».
Розпочинаються дитячі вистави театральними вітальнями.Є
У січні традиційно виходять кінопрем’єри. Найдешевші квитки  у кінотеатрі імені Івана Франка. Ціна на фільм – 50 – 55 гривень.
Очікують житомирян на свята і новорічно-різдвяні концерти у філармонії. Традиційно, тішитимуть творчістю житомирські «Орея» та «Льонок».

Ціни на наїдки та напої на ярмарку стартують з 15 гривень. Продають тут і новорічні сувеніри.
Також під час канікул для дітей працюватиме зимовий табір, а найбільш активні житомиряни 1 січня можуть долучитися до новорічного забігу