Мешканці Короленка 5/20 через суд довели халатність ВЖРЕПа, але ВЖРЕП №5 рішення суду ігнорує

Мешканці будинку по Короленка 5/20 чекали ремонту даху та впорядкування багатоповерхівки жеком. Але навіть після судового рішення комунальники до праці не взялися.

«На даному етапі ми були у Сухомлина, 28-го березня. Він назначив аудит, перевіривши діяльність трудову, діяльність фінансову. І  цей аудит прийняв рішення, вони фотографували це, і… в будинку практично нічого не робиться. Будинок в незадовільному стані», — нарікає голова будинкового комітету по Короленка, 5/20 Геннадій Шутовський.

Більша частина мешканців будинку-пенсіонери. Халатність ВЖРЕПу змушує їх самотужки підтримувати будинок у належному стані: фарбують стіни, лагодять двері, саджають квіти у дворі. Але деякі речі їм не під силу. Біля під’їздів темно, бо вуличне освітлення зовсім відсутнє та са східці розбиті. Люди нарікають, що в темряві страшно заходити в під’їзд. Особливо важко долати вхід в будинок людям з інвалідністю. Голова будинкового комітету провів нам цілу екскурсію і показав усі побутові неподобства. Каже, що ВЖРЕП своїх зобов’язань не виконує. Натомість, ВЖРЕП стягує плату за послуги. Люди ж просять владу і посадовців про допомогу, аби змусили вжрепівців належно працювати