Житомирському чемпіону з шашок, який має інвалідність, було холодно жити в квартирі

У Житомирі живе чемпіон світу із шашок, у категорії людей з інвалідністю. Олександр Гонгальський зізнається, турніри у різних містах Європи не порівняти із участю в чемпіонаті для здорових людей.

«Я дуже горджуся тим, що 2 роки тому я поїхав на чемпіонат – півфінал України по здоровим людям. Я зайняв третє місце і потрапив до фіналу. Я цими змаганнями, цими досягненнями дуже горджусь», — розповідає шашист Олександр Гогальський.

У Олександра ДЦП, йому потрібна постійна допомога. Але 4 роки тому чоловік одружився. Майбутня пара познайомилась у християнському таборі, потім спілкувались у соцмережах, і за рік одружились, – розповідає пані Тетяна. Але у молодої сім’ї не було власної квартири: звертались до очільників області й міста. За приміщення родина вдячна, але там було холодно, адже вікна старі, і шумно, бо поряд гучна вулиця Київська.

«Мене завжди захоплюють люди, які, незважаючи на певні обмеження фізичні, мають дуже великий стержень, і саме коли звернувся до нас Олександр і розказав мені свою історію, йому неможливо було відмовити, і ми відгукнулися, ми допомогли з встановленням вікон у його квартирі, і мені приємно, що сьогодні він має можливість жити в затишній і красивій квартирі», — ділиться з журналістами співзасновниця Благодійного фонду родини Розенблат Олена Розенблат