Лідер Радикальної партії привітав військових у шпиталі та подякував їм за мирне небо

До Житомирського базового військового госпіталя приїздив Олег Ляшко. Лідер Радикальної партії України подякував нашим силовикам, які отримали поранення та їхнім лікарям за службу.\

«Коли піднімають бокали на новорічні, різдвяні свята, всі бажають здоров’я, миру, добробуту. Без української армії не буде миру, без української армії не буде добробуту. А українська армія – це не ефемерне шось загальне, а це кожен із вас. Ми зараз ініціюємо перегляд бюджету, щоб більшу зарплату платили, щоб не було такого, що в НАБУ снайпер отримує по 80 тисяч гривень, а снайпер на фронті по 15 тисяч.

В Житомирському госпіталі щороку більше 7-ми тисяч хворих, поранених військовослужбовців отримують допомогу. Надзвичайно важливо, щоб в Україні кожен був захищений, тому соціальний пакет для сімей військовослужбовців, коли їхні чоловіки, їхні жінки, а ми бачимо 10-ки тисяч жінок в українському війську служать, от коли вони служать, захищають країну, вони повинні бути впевнені, що держава подбає про їхніх дітей, про їхню сім’ю, що вони живими повернуться додому, що вони отримуватимуть за свою важливу службу достойну заробітну плату.

Зміна політики: підтримка людей праці, підтримка захисників. І перегляд бюджету, щоб гроші йшли не на дармоїдів і трутнів, а на тих, хто лікує, тих, хто навчає і тих, хто захищає.

Виготовлений уже проект на будівництво нового корпусу лікувального, найсучаснішого. Я поговорю так само із міністром оборони, щоб були кошти передбачені, на будівництво цього корпусу загальна вартість понад 400 мільйонів гривень» – сказав Радикальної парії України Олег Ляшко