Питання доцільності світлофорів на вулиці Мазепи обговорювали на засіданні виконавчого комітету Житомирської міськради

Кількість світлофорів на вулиці Івана Мазепи в Житомирі обурила деяких членів виконкому. Йдеться про світлофорні об’єкти на перетині вулиць Довженка і Мазепи та вулиць Мазепи і Корольова зокрема. Також понад пів року тому встановили регульований натисканням на кнопку перехід біля міського колегіуму №34.

«Поясніть ідеологію, ціль встановлення 5-ти світлофорів на двох перехрестях. Потім, виїзд ви як плануєте зробити комфортним виїзд з Довженка на вулицю Мазепи?» – запитав член виконавчого комітету Житомирської міськради Андрій Дяченко.

Члени виконавчого комітету вирішили створити комісію та шукати вирішення проблеми зі світлофорами на вулиці Івана Мазепи.

«Відміняти кнопку точно не потрібно, тому що якраз то отой третій світлофор, дійсно, варіант в якому він є, він вирішений доволі нормально. Тому що да, коли він працював у нормальному, звичайному режимі включався й виключався, доцільності не було. Діти йдуть в школу в певні години часу, повертаються відповідно так само. Тому його перевели на кнопку, він став кнопочним. Є люди, нажали, перейшли» – сказав заступник Житомирського міського голови Дмитро Ткачук