Мешканці будинку на Космонавтів, 44 проти зведення багатоповерхівки по сусідству

Мешканці кількох багатоповерхівок на вулиці Космонавтів, зокрема 44-го та 46-го, у Житомирі прийшли на сесію міськради. Кажуть: на свою проблему вже не вперше намагаються звернути увагу влади: їх непокоять плани на будівництво десятиповерхівки по-сусідству, впритул до їхнього дому.
Для переміщення будівлі потрібен дозвіл прикордонників, для яких мають зводити будинок, та погодження депутатів міськради.

«Дійсно всі ми і прикордонники погоджуються, напевно було б краще змістити цю забудову нижче. Місце для того є. Містобудівні умови були видані ще в 2009-му році, які втратили свою силу ще в 2011-му році. Дана земельна ділянка належить державі, Державній прикордонній службі» – розповів депутат Житомирської міськради Олександр Рибак.

«Зустрічаємося з керівництвом служби. Я думаю, якщо таке вже питання, якщо керівництво не зможе виділити додаткові кошти для того, щоб зробити перенесення цього проекту, я запропоную тоді депутатам розглянути питання про надання невеликої субвенції на те, щоб переробити і змістити цей дім. І щоб були задоволені мешканці, і щоб прикордонники також отримали ці квартири. Це можна зробити дуже швидко, я думаю, що це не питання часу пройти цю процедуру разом з експертизою» – сказав Житомирський міський голова Сергій Сухомлин