Карантин у житомирських школа триватиме до 16 лютого

У житомирських школах продовжили карантин ще на тиждень. Діти не відвідують навчальні заклади з 30 січня. У міській раді на комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій погодили продовжити обмежувальні заходи до 16 лютого.
Під час карантину домашні завдання діти не робитимуть, говорить заступник директора школи №6. Програму інтенсивно наздоганятимуть по поверенні до навчання.

«Навчальний матеріал будемо ущільнювати, будемо вичитувати консультаціями. Надавати консультативні заняття батькам, учням. Навчальний матеріал, я думаю, від цього не постраждає» – розповіла заступник директора ЗОШ №6 Валентина Хиля.

По завершенні карантину школярі мають надолужити програму. Програму шкільного матеріалу скоригують, запевняють освітяни.

«Для педагога це не проблема. Вчителі надолужують втрачений час шляхом ущільнення навчального матеріалу та інтенсифікації освітнього процесу. У разі потреби вони використовують резервні години, які передбачені навчальним планом» — запевнив директор департаменту освіти Житомирської міської ради Валентин Арендарчук.

У департаменті освіти наголошують, що у Житомирі досі нестійка епідеміологічна ситуація щодо грипу та ГРВІ. Також рекомендують батькам проводити імунізацію дітей проти кору