У Житомирі проводять вакцинацію навіть у вихідні

9-річний Микита чекає у черзі на щеплення проти кору. Мама Юлія  раніше відмовлялась від вакцинації КПК. 
У житомирській амбулаторії № 18 від початку карантину у Житомирі побільшало охочих провести імунізацію дітям. За рекомендацією медиків батьки приводять дітей на ревакцинацію навіть дочасно. Є серед пацієнтів і п’ятилітки. 
Батьки, котрі раніше категорично відмовлялись від вакцинації дітям від січня почали звертатись до медиків. У таких медики випадках складають індивідуальний план імунізації.

«Дуже багато дітей іде, які були не щеплені. Які перший раз щеплені. Ми робимо перший раз, а через місяць ми будемо робити повторно» – розповіла медична сестра амбулаторії № 18 ЦПМСД Житомирської міської ради Олена Кожанівська.

З тими, хто відмовляються від вакцинації медики проводять бесіди.
У міській раді прийняли рішення — від 18 лютого до навчання у  школах не будуть допускати дітей, котрі не мають підтверджуючих довідок про щеплення. Аналогічний порядок діє у садочках від 11 лютого.  
Лікарі радять проводити імунізацію і тим, хто у групі ризику: працівники силових структур, студенти, мед працівники, педагоги. У центрі первинної медико-санітарної допомоги створили мобільні бригади, які виїздять на підприємства, військові частини та навчальні заклади та проводять безкоштовні щеплення