Житомирські батьки влаштували мітинг під стінами міської ради

Півсотні житомирських батьків невакцинованих дітей під стінами міської ради. Люди вимагають від влади дозволи їхнім дітям ходити до шкіл та садочків. Мітингувальники розповідають, що до подібних акцій долучились й інші міста України.

«Акція проходить одночасно в Житомирі, Одесі, Луцьку та Черкасах. Просимо нашу владу, нашого голову міської комісії з техногенно- екологічної безп еки та надзвичайних ситуацій Сергія Івановича Сухомлина. Його заступника, Кондратюка Сергія Миколайовича, вплинути на те, аби комісія переглянула свої рішення, та скасувала саме заборону допуску невакцинованих повністю дітей до шкіл та садочків. Бо ця заборона викликає дуже велику напругу у суспільстві» — сказала співорганізатор акції «Дітям вільний доступ до освіти» Наталія Слободянюк.

Батьки вже створювали петицію, де просили владу міста дозволи невакцинованим дітям відвідувати навчальні заклади. Документ за кілька днів набрав необхідні 250 голосів.
Посадовці своїх рішень не змінили. В категоричному обмеженні перебувати у колективах посилались на закони України. Право дітей на навчання департамент освіти гарантує: пропонували альтернативні форми навчання. Люди, котрі прийшли під стіни міськради переконані, що посадовці порушують ряд прав дітей.
Міський голова та керівники департаментів запросили мітингувальників до діалогу. 
Батьків аргументи посадовців не задовольнили. Вони категорично стояли на своєму. 
Батьки просили міського голову дозволити невакцинованим дітям відвідувати колективи у школах та садочках, посилаючись на високий рівень колективного імунітету на кір у місті