Хорошівським жінкам подарували концерт до 8-го березня

На запрошення хорошівців напередодні 8-го березня в місто приїздив Віталій Журавський, голова Всеукраїнського громадського об’єднання «Дістало!». Він привіз до Хорошева фольклорний гурт «Горлиця». Жінки радували відвідувачів концерту піснями та народними історіями.

«Шановні земляки, вам подобається цей колектив? І мені теж подобається! 8-ме березня – це є 8-ме березня, для мене особисто це звичайно і свято мам. Навіть не успішна жінка завжди є святою мамою для своєї дитини» – сказав голова Всеукраїнського громадського об’єднання «Дістало!» Віталій Журавський.

Віталій Журавський прийняв пропозицію, і вкотре приїхав до рідного міста, аби привітати хорошівських жінок зі святом. Подарунок – концерт народного колективу. 

«Це група «Горлиця», відома й популярна в Поліссі. Вони з Коростишева, часто подорожують зі мною в різних районах на моє запрошення. Людям цей колектив подобається, тут в Хорошеві вони вперше. Це добра традиція – 8 березня. Це шана дівчатам. Шана жінкам, шана матерям. 8-го березня чи напередодні завжди вітаю в різних колективах, у своєму колишньому виборчому окрузі, а особливо жителів Хорошева, з 8-м березня. Я ту народився, тут школу закінчив, у мене тут батьки поховані, родичі однокласники. Це моя мала Батьківщина я часто сюди приїжджаю з різних причин, ну і сьогодні, напередодні 8-го березня привітати з наступаючим святом 8-го березня, і побажати жінкам всього-всього найкращого, бо вони того варті!» – розповів голова Всеукраїнського громадського об’єднання «Дістало!» Віталій Журавський