Перспективи розвитку Бердичева обговорювали на раді регіонального розвитку

82

До початку засідання бердичівляни, які були присутні у залі міського палацу культури, отримали анкети з запитаннями: щоб хотіли покращити у рідному місті. Здебільшого, людям болять проблеми комунальної сфери.
Про комунальну сферу і її суттєве покращення говорили і чиновники. Зокрема Ігор Гундич окреслив перспективи ремонту доріг у місті Бердичеві.
Проте аби комунальна сфера, та програми розвитку міста мали більше фінансування, Бердичів має активніше долучитись до впровадження реформи децентралізації, яка і дає можливість розвиватись місцевим громадам.
На засіданні ради у Геннадія Зубка була і почесна місія. Віце-прем’єр-міністр, Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлового-комунального господарства України передав нагороду від Президента України синові старшого солдата Оліксія Єфімова Ілл’ї Єфімову, оскільки батько виконує бойові завдання на Сході України. Геннадій Зубко відзначив, що не випадково такі нагороди вручає у Бердичеві, оскільки у місті дислокується 26 артбригада, яка однією з перших стала на захист держави у 2014 році