Президент відкрив нові гуртожитки для військових у Житомирі

189

Харчування десантників за натівськими стандартами перевірив Петро Порошенко у Житомирі. Гарант пообідав за столом зі строковиками. 
За останні чотири роки українська армія відродилась завдяки підтримці народу, — говорить Петро Порошенко. Військовослужбовці, добровольці та волонтери сприяли перетворенню війська на гарантію суверенітету та незалежності держави. Воїни ЗСУ мають бути забезпечені гідними побутовими умовами, наголосив Президент України.
Кімнати зі зручними ліжками, окремі душові кімнати, кухня та пральня відтепер в казармах у 13-му окремому десантно-штурмовому батальйоні 95- ї бригади у Житомирі. У новозбудованих корпусах житимуть 500 військовослужбовців-контрактників.

«Сплановано збудувати 184 гуртожитки. Що дозволить розмістити 23 тисячі воїнів-контрактників. Це за 1.5 роки. Рекордні темпи, якими ми вирішуємо соціальні проблеми військовослужбовців. Це буде в 21 області України. На сьогоднішній день по всій країні розгорнуто одночасно будівництво і на будівельних майданчиках триває реалізація цього масштабного, але надзвичайно важливого проекту» — сказав Президент України Петро Порошенко