Питання ЖКГ — в першу чергу питання поваги до людей

65

Житлово-комунальна послуга для українців є найближчою, базовою. Саме тому питання покращення цієї сфери є питанням економіки, технологій та в першу чергу поваги до людей, наголосив Президент України під час виступу на Форумі «Від енергоефективності до енергонезалежності».

«Дійсно, є об’єктивні зауваження до роботи комунальників. Аде те, що за ці 4-5 років інвестиції в енергонезалежність, інвестиції в енергоефективність, інвестиції в житлово-комунальну сферу, є нечуваними і небаченими до цього точно, і ентузіазм працівників житлово-комунальної сфери точно призводять до покращення якості послуг. Це видно неозброєним оком. Цей курс ми точно будемо тримати» — сказав Президент України Петро Порошенко.

Для успішної реформи потрібно запустити Інститут енергоаудиту, якого раніше в Україні не було, каже віце-прем’єр-міністр України.
Ключові закони у сфері житлово-комунального господарства та енергоефективності, які були подані Урядом та прийняті Верховною Радою. Вони працюють на якісну комунальну послугу, адже це питання поваги до людей. Геннадій Зубко додав: влада як ніколи консолідована навколо реформи енергоефективності