До дистанційного навчання школярів в Житомирі не готові

83

Оксана Крошка — вчитель інформатики у житомирській гімназії № 3. Педагог розповідає, як можна навчати дітей онлайн. Йдеться про дистанційну форму навчання. Якщо батьки хочуть, щоб дитина вчилась саме так, то в департаменті освіти міста готові надати вам таку можливість.
Мама 9-ти класника, нарікає, що дистанційне навчання є лише на папері. Жінка каже, що не всі навчальні заклади забезпечені технікою. А ще на таку програму не передбачено фінансування.
У адміністрації  міської гімназії № 3 стверджують, що готові  вчити дітей дистанційно.

«Якщо вони приймуть рішення проходити навчання дистанційно, то вони повинні приходити до нас. Писати заяву. Ми маємо проводити це через педагогічну раду, розробляти планування для цієї дитини. І вже навчатися» — сказала директор Житомирської міської гімназії № 3 Марія Дорошко.

Тутешні вчителі знають, як організувати такий освітній процес. Дистанційне навчання передбачає: онлайн уроки чи домашнє завдання, роботу над помилками можна провести Скайпом.
Майя Юріївна — вчитель астрономії та фізики. У своїй роботі використовує різні освітні платформи. Такі додатки можна використовувати у дистанційній формі навчання.
У навчальному закладі запевнили, що готові опанувати альтернативний  начальний онлайн процес. 
Допоки дистанційне навчання широкого застосування в Житомирі не має