Житомирщина очима французького кінорежисера

153

При зустрічі Жакі Лебас показує фото на смартфоні – він захоплений природою українського Полісся, каже, краєвиди просто зачаровують. 
У фільмі про Україну буде багато природи, а ще — людей. Сюжет документальної стрічки побудований навколо родин, в яких живе Жакі Лебас, допоки знімає кіно.
Півтори години про Україну, такою буде тривалість картини. Відзняти стрічку Жакі Лебас планує за 4 пори року в країні. Основні локації міста-мільйонники і маленькі села, зокрема Карпатські гори, Одеса, Київ, Львів, але особливу увагу режисер планує приділити Прип’яті.

«Чому хочу побувати в Припяті, Чорнобилі? Тому, що там не побувала людська нога на території зони, і без втручання людей в природу, змінилась природа, Чорнобиль – це як лабораторія, де саме по собі усе розвивається» — розповів французький кінорежисер Жакі Лебас.

Найбільше на Житомирщині режисера зачарувала природа і музей космонавтики імені Сергія Корольова. На думку француза, за політ у космос Україна уже повинна мати всесвітнє визнання. Проте документаліст Жакі Лебас хоче показати країну з великим потенціалом і гостинними людьми.
Приблизно через рік Жакі Лебас планує закінчити свою кінокартину, і 800 кінотеатрів Франції матимуть її у своєму прокаті