Сертифікат Європейської Енергетичної Відзнаки надали Житомиру

99

Європейська енергетична відзнака — такий сертифікат отримав Житомир. Це друге місто в Україні, номіноване почесною нагородою.

«Це не питання подобається чи не подобається, тут є визначена система критеріїв, і ви отримали цю відзнаку, бо ви цим критеріям відповідаєте. Я дуже радий сьогодні тут бути. Швейцарія спочатку підтримувала Вінницю, тепер Житомир. Ми почали підтримувати проекти Вінниці та Житомира в інфраструктурі. Маючи інфраструктурні проекти в цих двох містах ми подумали, що буде дуже добре мати тут програму з Європейської Енергетичної Відзнаки. І скільки ми тут маємо представників інших міст, ми подумали, що це може бути цікаво й для інших міст, щоб брати участь в цій програмі» — сказав директор Швейцарського бюро співробітництва в Україні Хольтер Тауш.

Участь у Міжнародній платформі «Енергетична та кліматична трансформація» брали міські голови Києва, Луцька, Ірпеня, Білої Церкви, Рівного, Кам’янця-Подільського, Івано-Франківська, Ковеля, Обухова, Сарн. Також учасниками стали міські голови Житомира, Коростеня, Новоград-Волинського та Коростишева. Йшлося про інвестиції в сталу енергію та клімат