У 2019 році в Україні відкриють 500 сучасних сільських амбулаторій

94

Отримати консультацію у лікаря та пройти обстеження не виїжджаючи зі свого населеного пункту стало можливо завдяки впровадженню медичної реформи в Україні. У Старих Петрівцях на Київщині віце-прем’єр- міністр України Геннадій Зубко відкрив нову сучасну амбулаторію.
Будівництво нових сучасних амбулаторій, закупівля автомобілів та придбання сучасного обладнання стало можливе за співфінансуванням з місцевих органів самоврядування, зазначив Геннадій Зубко.
У кожній сільській амбулаторії працює по двоє лікарів, яких забезпечують житлом. Після реформування галузі, заробітна плата лікаря сягатиме 15 тисяч гривень.

«Сьогодні усі умови по обладнанню ,по приміщенню, по транспорту, по кількості лікарів є. Обидва лікаря забезпечені житлом. Обидва лікаря відчули збільшення заробітної плати. Практично 14-15 тисяч гривень. Для нас дуже важливо, щоб усе це відбилось на якості послуг» — сказав Віце-прем’єр-міністр України, Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко.

Усі амбулаторії в Україні уряд планує переобладнати та модернізувати протягом наступних трьох років