До Флешмобу «LOTS OF SOCKS» у Житомирі долучилась Марина Порошенко

186

LOTS OF SOCKS. У ЖДУ імені Івана Франка до Міжнародного дня людей із синдромом Дауна студенти та члени ГО «Діти Сонця» зорганізували флешмоб. Участь у ньому взяли особливі дітки, їхні батьки та Перша леді України Марина Порошенко із донькою Євгенією.
Мама дівчинки із синдромом Дауна закликає таких же батьків не впадати у розпач, а жити, розвиватись, любити свою дитину.
Марина Порошенко окреслила й перспективи центру денного догляду за дітьми з особливими освітніми потребами. Про відкриття такого батьки важкосправних діток просять вже кілька років.

«Сьогоднішній день, нажаль, це світова тенденція зростання дітей, які мають аутизм і, ми маємо також розуміти, що цю проблему треба спільно вирішувати і надавати їм спеціалізовані послуги, тому що ми знаємо специфіку саме дітей з аутизмом. Вони всі різні, вони дуже талановиті, але потребують індивідуального підходу у вихованні та навчанні таких дітей. Я думаю, що обов’язково це питання ми розглянемо і спільними зусиллями його вирішимо, але дуже важливо системний підхід до виховання всіх дітей з особливими потребами, коли школа вже адаптує програму навчальну, для цього працює команда психолого-педагогічної підтримки в школі» — сказала Перша леді України Марина Порошенко