У Житомирі триває місячник благоустрою

153

Місячник благоустрою триває в Житомирі. Працівники міської ради, навчальних закладів, перевізники та комунальники прибирають вулиці й зупинки. На вулиці Богунській працює «Інспекція з благоустрою».
Директор «Інспекції з благоустрою» каже: під сміттям та гіллям знайшли квіти підсніжників.

«Кожному комунальному підприємству дали територію, яку вона повинна прибирать. Визначали яким способом: де більше захаращено. «Інспекції з благоустрою визначили цю, вулиця Богунська, тут дитячий майданчик, ви бачите що робиться, скільки нагрузили вже, і скільки ще будемо грузить. Це все ми плануємо прибрати сьогодні, можливо ще в понеділок будемо, якщо не хватить світового дня. Впродовж місяця іще у нас буде один суботник 13-го числа, ми теж іще визначимось в об’єкті, ну візьмемо самий такий об’єкт який саме більше засмічений» — сказав директор КП «Інспекція з благоустрою» Житомирської міськради Юрій Юзвинський.

На кінцевій зупинці громадського транспорту по вулиці Вільський шлях сьогодні не прибирали, водій маршрутки каже: колеги впорядковують сьогодні територію в іншому місці.
Зупинка на околиці Житомира вкрай засмічена, баки переповнені. Місцева мешканка розповідає: непотребу тут завжди багато.
Територію впорядковують і на Київській, 33.

«Дане місце прибирають, залучені до прибирання працівники освіти, департамент освіти, департамент містобудування та земельних відносин, також Житомирський район електричних мереж. Залучено 4 одиниці техніки, зранку тут працювало близько 60-ти людей. Це все, що ми бачимо, це все було прибрано від гілля, від відходів рослинного походження. По місту визначено на сьогоднішній день штабом близько 25-ти місць прибирання, де зараз працюють департаменти та управління міської ради. У нас буде суботник 12-13 квітня, за період до 12-13 квітня буде ще визначено перелік місць де потребується прибирання» — розповів начальник лінійного відділу КП «Інспекція з благоустрою» Житомирської міськради Олександр Круглий