Сертифікати на курс іпотерапії отримали 12 родин

106

8-річні близнюки занять з іпотерапії чекають з нетерпінням. Родина Гавришів дозволити собі постійно займатись з кіньми не може. Для них це задорого, зізнаються батьки, але результати виправдовують витрати.
Родина Гавришів, одна з 12-ти, які нині мають можливість пройти курс безкоштовно, завдяки депутатським коштам.
Реабілітаційний курс іпотерапії проводять на базі центру «Берегиня Полісся». За 10 років існування центру фахівці-реабілітологи разом не лише покращують адаптацію хворих дітей у соціумі, а й виховують справжніх чемпіонів кінного спорту.

«Ми професійно займаємось реабілітацію, в нашому центрі працюють фахові спеціалісти, іпотерапія – це метод реабілітації де основним інструментом виступає кінь, на якому дитина під наглядом інструктора чи іпотерапевта  виконує  певні вправи. Ці діти набагато краще адаптуються до інклюзивного навчання, до соціуму, і в нас є діти, які уже займаються професійно  спортом, вони прийшли сюди не вміючи навіть ходити, а уже зараз навіть займаються спортом» — розповіла засновниця центру іпотерапії «Берегиня Полісся» Олеся Марчук.

Використати подаровані сертифікати родини зможуть уже найближчим часом. Деякі діти чекають зустрічі з конями та викладачами, як з найкращими друзями