У Житомирі відзначили Всесвітній день театру

226

У Житомирі відзначили Всесвітній день театру. Колектив Житомирського академічного музично-драматичного театру підготував святкову програму. Музиканти, танцівники актори зорганізували зустріч під назвою «Театр збирає друзів».

«75 театральний ювілейний сезон. Сьогодні ми запросили всіх своїх друзів. Це друзі наші по творчості з якими у нас є багато творчих робіт. Найголовніше, що сьогодні наші близькі, найкращі друзі—це наш глядач. Глядачі приходять кожен день. У нас не буває вистав без аншлагу» - каже Наталія Ростова, директор Житомирського академічного музично-драматичного театру ім. Івана Кочерги. 

Житомиряни, котрі долучились до святкування, переконані, що Житомирський театр — один з найкращих в Україні. Глядачі відвідують вподобані вистави заради улюблених акторів.
Святкування розпочали представленням глядачам постановки за участю акторів театру.
Справжнім подарунком для драматичного актора театру Миколи Карповича стало присвоєння звання Народного артиста України.
Голова облдержадміністрації та Віце-прем’єр-міністр та міський голова Житомира привітали театралів. Посадовці наголошували, що колектив має працювати та жити в гідних умовах, а глядачі потребують перегляду вистав в комфорті. Чиновники анонсували масштабну реконструкцію житомирського театру.