ЖДТУ перейменували в Житомирську політехніку

У Житомирського державного технологічного університету новий статус — Житомирська політехніка. Наказ про перейменування озвучив Віце-прем’єр-міністр України Геннадій Зубко.

«Який має сенс сьогодні нова назва Державний університет Житомирська політехніка? Вона фактично за рахунок назви доєднує наш університет до спілки тих університетів, які рухаються в цьому напрямку. І коли ми чуємо: Гданська політехніка, Люблінська політехніка, Вроцлавська, Міланська, Львівська, то тепер, коли ми бачимо, що Житомирська політехніка вона є в рівних умовах і співпраця між політехніками вона стає дуже актуальною. В першу чергу, це можливість обміну викладачами, можливість обміну курсами, можливість обміну технологіями, які сьогодні стосуються наукових досліджень, можливість залучення нашого університету до тих проектів. Які реалізуються, наприклад, Міланською політехнікою, але їм також потрібна додаткова допомога, і тут може активно включатися університет» — сказав Віце-прем’єр-міністр—Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

«Ідея перейменування університету виникла вона не спонтанно, ми дуже довго працювали над цим проектом, і чому, власне, це зробили. По-перше це нові спеціальності, які відкриваються в університеті, нові факультети й не лише технологічного напряму, а це і публічне управління, і право, і правоохоронна діяльність, і кібербезпека, комп’ютерні науки. І от коли ми підписуємо міжнародні договори з університетами, то дуже багато з наших партнерів не розуміють, що таке технологічний університет» — додав ректор Державного університету «Житомирська політехніка» Віктор Євдокимов.

Про розробки студентів та напрацювання університету Геннадій Зубко поспілкувався з молоддю, яка навчається у Житомирській політехніці