Стан ремонтних робіт на житомирських стадіонах «Полісся» та «Спартак» оглянув Геннадій Зубко

80

Реконструкція стадіону «Спартак» у Житомирі триває вже більше року. Вартують роботи 23 мільйони, понад 13 із яких надали з держбюджету. В планах: штучне покриття на запасному полі, далі – зведення нових трибун, покриття на основному полі та бігових доріжках, освітлення та встановлення електронного табло. Віце-прем’єр-міністр України Геннадій Зубко поспілкувався із представником фірми-підрядника про терміни реконструкції.

«Я Вам скажу чесно: хочете працювати. Працюйте. Не хочете, не працюйте. Є додатковий договір, є конкретні умови здачі в експлуатацію, все, і є штрафні санкції. Бо тут просто сказати, що щось додалось, щось впало… Цей об’єкт по інфраструктурі не такий і складний. Тут просто треба взяти і зробити: кількість людського ресурсу, і кількість матеріалу. Гроші є? Є, все. Все інше – це вже Ваше питання менеджерське і якості, от і все» — повідомив Віце-прем’єр-міністр—Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

Стадіон «Полісся» обіцяють відкрити цього року. Планують, що там прийматимуть змагання всеукраїнського та міжнародного рівнів. Вартість ремонтів по завершенню робіт, за словами Ігоря Гундича, сягатиме 150-ти мільйонів гривень. Дату відкриття «Полісся» переносять вже з року в рік, нинішній голова облдержадміністрації вже 5-й на цій посаді, хто обіцяє завершити реконструкцію стадіону. Віце-прем’єр-міністр запропонував відкрити стадіон до цьогорічного Дня Незалежності України.

«Я не буду говорити про дату, але ми говоримо чітко, що це буде 2-й, 3-й квартал. Мив цьому році плануємо завершити. Звичайно, в нас є більш амбітні плани, але я про них, знову ж таки не хочу говорити. Краще ми зробимо, і тоді всіх покличемо на відкриття раніше, ніж зараз озвучити якусь дату, а потім її не виконати» — сказав голова Житомирської облдержадміністрації Ігор Гундич.

«Але ми почули головне, що сьогодні точно Ігор Петрович хоче бути тим головою адміністрації, який здасть в експлуатацію нарешті цей омріяний житомирянами багатьма роками цей стадіон» — відповів Віце-прем’єр-міністр—Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко