У Житомирі Павло Розенко та профільні чиновники говорили про впровадження реформи

51

Про ключові моменти реформування соціальної сфери говорив У Житомирі Павло Розенко, Віце-прем’єр-міністр України. Йдеться про монетизацію субсидій, про збільшення пенсійних та інших соцвиплат. Віце-прем’єр наголосив: теперішні кроки реформування є послідовними. 

«Біля 3,5 українських родин в цілому отримують монетизовані субсидії, 2,3 мільйона це пенсіонери. Щомісячна сума нарахування субсидій складає приблизно 5,7 мільярда гривень. Мало вже хто згадує, що 4 роки тому для того, щоб отримати субсидію, треба було пройти 10 кіл пекла, вистояти в величезних чергах. Ми реформували спільно з вами систему субсидій, і зараз основна частина субсидій взагалі призначається автоматично» — розповів Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.

«Управління соцзахисту по роз’яснювальній роботі побувало у всіх сільських радах, у всіх ОТГ. Середній розмір готівкової субсидії для пенсіонерів склав 1846 гривень» — повідомив директор департаменту соцзахисту Житомирської ОДА Юрій Прокопець.

«З 1-го березня цього року в області проведено підвищення пенсійних виплат 286-ти тисячам пенсіонерів. Це 80 відсотків від загальної кількості цивільних пенсіонерів» — сказав начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області Іван Заінчковський