У Житомирі відбулася зустріч із сучасними українськими письменниками

Олег Коцарев у письменницькій спільноті найбільше знає про Житомир. Частина його твору «Люди у гніздах» написана в цьому місті. Зустрічі з читачами, на думку Олега, розширюють не лише письменницьку творчість, а й власне знання географії. 
Зі студентами письменники говорили про розвиток сучасної літератури, її тенденції і головну місію. Діалог між автором та читачем надважливий для обох сторін – зазначають модератори та організатори проекту. У рамках проекту «Наближення» письменники вибудовують необхідний зв’язок з читачем. 

«Насправді, розумні книжки нам дуже-дуже потрібні, ПЕН клуб – це не урядова організація, це люди, які об’єдналися за цінностями, їм цікаво спілкуватись, вони усі українці, які тут і за кордоном, і це така спілка, яка нараховує 400 чоловік, і ніхто нікого не відбирав, просто у них є бажання проїхатись усією Україною, і організація «Житомир, зроби голосніше» підтримує такі атракції, бо це, власне, закладено в нашій місії, бо ми маємо робити себе, наше місто, нашу державу кращою» – сказала організатор зустрічі в Житомирі Людмила Зубко.

Лариса Денисенко, Олег Коцарев, Андрій Курков, Артем Чапапй, Вікторія Амеліна, Олексій Нікітін  привезли на зустрічі з читачами свої останні твори, стартувавши у Житомирі, автори планують відвідати усі найбільші міста України