Колишній кінотеатр «Жовтень» має стати культурним центром

Колишній кінотеатр «Жовтень», а в майбутньому – сучасний  культурний простір – над цими змінами  уже працюють громадські організації спільно з посадовцями та активістами.  Долучились до цього і сучасні українські письменники, організувавши у «Жовтні» зустріч з читачами. Аби привернути увагу не лише до культурного простору, а й наблизити читача до сучасної літератури. 

«З читаючих дітей виростають думаючі дорослі. Відповідно, ми тратили свою особливість бути читаючою країною. У цьому просторі ми зібрали письменників, аби привернути увагу до двох аспектів. По-перше, до цього кінотеатра, який може і повинен бути якісним громадським простором, аби люди тут гуртувались, спілкувались, говорили про ті проблеми, які є в суспільстві, шукали шляхи їх вирішення. Відповідно, народжували синергію, яка рухатиме далі місто, суспільство, країну. Друге, звісно, привернути увагу до читання. Дати людям зрозуміти, що у всьому світі електронних книжок всього 3%, решта книжок – паперові носії. Зробити модним читання – одна із задач таких заходів» – сказала начальниця управління культури Житомирської ОДА Тетяна Парфентієва.

«Житомир, зроби голосніше» - громадська організація, яка і стала модератором зустрічі з  відомими письменниками у рамках проекту «Наближення», представники організації впевнені в майбутньому колишній кінотеатр «Жовтень» стане культурним центром області.
Письменники, які приїхали до Житомира, з своїми творчими надбаннями, запевняють, культурні простори сьогодні – надважлива потреба для держави. Саме такі локації можуть стати не лише місцем зустрічі, а частиною процесу розвитку української літератури