Геннадій Зубко відвідав у Центрі вертебрології учасника АТО, з яким познайомився на Сході

Валерій Сергієнко – учасник бойових дій в зоні АТО. Служив у 95-й бригаді. Зараз чоловік проходить реабілітацію в Житомирському обласному центрі вертебрології. Валерія Сергієнка відвідав Віце-прем'єр-міністр України Геннадій Зубко. Згадує: у 2014-му віз допомогу хлопцям. Зустрічали їх із конвоєм, у складі якого був і Валерій.

«І ми з ним тоді говорили, а потім такий постріл… І командир дав команду, вони розсипались, і одна машина поїхала дуже швидко, наперед, щоб заблокувати, бо там якраз вантажівка йшла. І мене вразило дуже, наскільки вони були тоді підготовлені, тому що ще практично нічого ми не розуміли, бо були ще тільки зелені чоловічки, не було ще регулярних військ російських. Наскільки вони координувались між собою, наскільки вони швидко зайняли лінію оборони. Наскільки вони швидко, дуже чітко розуміли й бачили вже, що відбувається» - розповідає Геннадій Зубко, Віце-прем'єр-міністр Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України.

«В Україні небагато таких центрів, в державній власності, я маю на увазі, які в такому місці, і залишились у державній власності. І це ,якщо брати з точки зору розташування: річка, берег річки, ліс, я думаю це, можливо це єдиний такий центр. Нам важливо вже зараз дотягнути його до того рівня, коли б м говорили не тільки про рівень житомирської області, а ми говорили про Всеукраїнський реабілітаційний центр» - каже Ігор Гундич, голова Житомирської облдержадміністрації.

Геннадій Зубко припускає, що корисно було б поєднати реабілітацію в Центрі вертебрології із заняттями в кінній базі, що неподалік. Такі заняття сприятимуть ефективному відновленню