Волейбольний клуб «Житичі» здобув дві перемоги та став чемпіоном Вищої ліги України

81

Чемпіоном Вищої ліги України з волейболу став житомирський волейбольний клуб «Житичі». Хлопці здобули дві перемоги над харківським «Локомотивом» та хмельницьким клубом «Новатор-2». «Житичі» вслід за дівчатами з клубу «Полісся» отримали путівку в волейбольну Суперлігу.

«Це золоті медалі, ми виконали своє завдання, основне, що ми здобули путівку до суперліги сезону 2019-2020. Сезон був важкий» - каже Сергій Терейковський, головний тренер ВК «Житичі».

«Безпрецедентний випадок в історії українського волейболу, дві команди за два роки зробили крок від аматорського волейболу до суперліги. ЦЕ дві команди міста Житомира, чоловіча команда «Житичі» і «Полісся» жіноча команда. Це, я думаю ще треба пошукати, думаю в Україні немає більше такого випадку, щоб дві команди за такий короткий термін» - розповідає Михайло Мельник, президент федерації волейболу України.

«Хочу привітати всіх вболівальників волейболу, меценатів, команду, всіх, хто любить таку чудову й прекрасну гру як волейбол, із великим святом. Сьогодні ми творимо історію, ніколи наша Житомирщина в волейболі не досягала таких вершин, які ми сьогодні вже маємо. Дві команди: дівчата «Полісся», «Житичі» наші отримали, виграли першість України серед команд вищої ліги і нагороджені золотими медалями. Не просто нагороджені, а показали дуже гарну, цікаву, змістовну гру. Бажаю перемоги в  житті, і в спорті, і перемоги нашої держави Україна. З святом всіх!» - виступив з привітаннями Володимир Ширма, голова Житомирської обласної ради, голова Житомирської обласної федерації волейболу.