Спортсмени волейбольних клубів «Житичі» та «Полісся» зустрічалися з очільниками області

55

Чемпіонів вищої ліги, волейболістів клубів «Полісся» та «Житичі» запросили на зустріч з очільниками Житомирщини. Спортсменам дякували за здобуті перемоги та високі результати. 

Суперліга – еліта українського волейболу, хлопці-дівчата, це найкращі команди. Тренери мають працювати, зрозуміло, має бути селекційна робота, життя ставить вимоги, ми бачимо з досвіду: команди, які щось досягають, це постійний процес. Досягнення – насправді командні досягнення. Насправді це знаменна подія в спорті Житомирської області, ми до цього 2 чи 3 роки ми до цього йшли - каже Володимир Ширма, голова Житомирської обласної ради.

 Надалі спортсмени відпочиватимуть у відпустках, а керівники клубів розроблятимуть нові програми тренувань, готуватимуть кадрові перестановки. В обох волейбольних клубах планують запросити кількох сильних гравців, не виключають і проведення замін. А допоки святкують перемогу та дякують за підтримку.
За підтримку спортивних клубів відзначили і очільників Житомирщини.
Після урочистої зустрічі – спільні фото спортсменів та посадовців. Попереду у волейболістів відпочинок, однак, капітани команд вже планують посилені наступні тренування.
Житомирський клуб «Житичі» став чемпіоном Вищої ліги України з волейболу. Хлопці здобули дві перемоги над харківським «Локомотивом» та хмельницьким клубом «Новатор-2». «Житичі» вслід за дівчатами з клубу «Полісся» отримали путівку в волейбольну Суперлігу. Раніше житомирський волейбольний клуб «Полісся» достроково переміг у фіналі чотирьох серед жіночих команд вищої ліги.