В ЖДУ ім. Івана франка відбулася міжнародна онлайн конференція для студентів

В ЖДУ імені Івана франка на базі Інституту іноземної філології  майже 70 студентів взяли участь у міжнародній конференції. Таку конференцію кафедра іноземних мов і новітніх технологій навчання вже організовує вже вп’яте, запрошуючи до онлайн зв’язку різні закордонні університети, розповідає проректор з наукової міжнародної роботи ЖДУ ім. Івана Франка Наталія Сейко.

«В рік сторіччя університету, ми маємо підтвердження високих інтеграційних міжнародних зав’язків Інституту іноземної філології з іншими країнами в площині вивчення іноземних мов. Це дуже суттєво, тому що загалом сюди запрошені переважно, не фахівці в галузі іноземних мов. Це – менеджери, маркетологи, політологи, філософи, математики, фізики, технологи майбутні» — розповіла проректор з наукової міжнародної роботи ЖДУ ім. Івана Франка Наталія Сейко.

Метою конференції є популяризація іноземних мов, об’єднання студентів, оскільки це конференція проводиться для студентів не іноземних спеціальностей та надання можливості студентам представити свої роботи на іноземних мовах.
Спеціальність політологія існує в університеті, тільки два роки, 7 студентів навчаються в Поморській академії м. Слупськ Польща за програмою «Подвійний диплом». На конференцію студенти прийшли разом з доктором політичних наук Сергієм Рудницьким.
Викладачі й надалі планують проводити подібні онлайн конференції для вдосконалення рівня іноземних мов серед студентів різних спеціальностей університету