Сучасний басейн відкрили в Ємільчинській ОТГ

178

Батерфляєм, брасом та вільним стилем змагалися вихованці ДЮСШ «Авангард» у новенькому басейні, який відкрили у смт Ємільчине. 50-метровий басейн для ємільчинців реконструювали на місці колишньої військової частини у спорткомплексі «Юність» за кошти Державного фонду регіонального розвитку та бюджетом громади. 

«17 мільйонів коштує реконструкція цього об’єкту. Три мільйони – це Об’єднана територіальна громада і 14 мільйонів це ДФРР. Дійсно, на території області у нас комплексний підхід до якої б справи ми не бралися б. Що стосується спорту – це також комплексний підхід. Ви сьогодні знаєте, що у нас дві команди по волейболу вийшли в Супер Лігу. Ми сьогодні близькі до того, що команда по баскетболу вийде у Вищу Лігу. Ми близькі до того, що команда по футболу буде у Першій Лізі. Тобто, ми сьогодні демонструємо стабільність не тільки скажем, що стосується охорони здоров’я, що стосується освіти, ми сьогодні говоримо про стабільність у тих галузях на які раніше не звертали увагу» — розповів голова Житомирської облдержадміністрації Ігор Гундич.

10-річний  Владислав Красинський займається плаванням 5 років.  Нещодавно на відкритому Міжнародному чемпіонаті з плавання, який відбувався в місті Ужгороді спортсмен зайняв два других місця. Хлопець мріє стати олімпійським чемпіоном.
На відкритті басейну був присутній чемпіон Світу та Європи, рекордсмен Світу  та Європи з плавання  в категорії «Мастерс», Заслужений тренер України Костянтин Щеглов.
Завдяки реформі децентралізації Житомирська область в наступні три роки планує профінансувати об’єктів більш, як на 600 мільйонів гривень. Про це розповів голова Житомирської облдержадміністрації Ігор Гундич.
В майбутньому в  Ємільчинському басейні планують проводити змагання з плавання  обласного та всеукраїнського рівня