Житомиряни здобули першість у скандинавській ходьбі

88

12 річна Поліна скандинавською ходьбою займається з  осені, проте вже здобула першу нагороду в своїй віковій категорії на Кубку світу з скандинавської ходьби у Межигір’ї. 

«Я брала участь у Чемпіонаті України у мене не дуже вийшло, але на Кубку світу я здобула перше місце, мені дуже сподобалось, було дуже складно, особливо тим, що в мене були ровязані шнурки, мені всі гукали, щоб я їх завязала, але я вже на них не зважала, так рвалась до перемоги, і просто йшла з тими шнурками, мені подобається те, що я можу розробити свої мязи, укріпити своє тіло» – розповіла спортсменка Поліна.

Олександра займається скандинавського ходьбою менше двох місяців, цей вид спорту дівчині імпонує найбільше. 
Скандинавська ходьба – це той вид спорту, де задіяні усі групи м’язів, після розминки спортсмени крокують з палицями чітко дотримуючись правил. 
Ірина Снігурівська ініціювала проект, який дозволяє займатись скандинавською ходьбою людям з вадами зору. 13 осіб з інвалідністю також представляли область на Кубку світу.
Свої  здобутки на кубку світу в Межигір’ї спортсмени вважають лише початком, оскільки продуктивно федерація скандинавської ходьби на Житомирщині почала працювали лише кілька років тому