15% доплачуватимуть педагогам дошкільної та позашкільної освіти

113

1 мільйон 300 тис гривень потрібно буде витрачати щомісяця  з бюджету міста на доплати вихователям у дитсадках та педагогам у центрах позашкільної освіти. До кінця року сума сягне 8-ми мільйонів. 
28 депутатів, присутніх у сесійній залі, проголосували «за». Відтак, з 1 липня педагогічним працівникам закладів дошкільної та шкільної  освіти доплачуватимуть 15%  до загальної суми заробітної платні. Окрім того, депутати звернули увагу на низький рівень оплати праці іншої категорії працівників закладів освіти.
Департамент освіти Житомирської міської ради уже готує відповідні документи. Проте підвищення рівня зарплати усім працівникам закладів освіти не може бути прийняте на місцевому рівні раніше, ніж це питання розгляне Верховна Рада і Кабмін.

«Зараз у Верховній Раді зареєстрований законопроект про надбавку у 30%, зараз недостатність 50 мільйонів, і от на фоні цього популізму, зараз на часі вибори до Верховної Ради і усі захочуть показати, як вони піклуються про освітян. Але я точно скажу, під це ще коштів немає, і ми будемо ще й це дофінансовувати. Давайте подивимось, що прийме Верховна Рада, що нам вдасться отримати по недостатньої субвенції, і будемо бачити що робити далі, який буде наступний крок, щоб турбуватись про цих працівників теж. Це теж дуже важливо» — повідомив Житомирський міський голова Сергій Сухомлин