У Житомирі розпочався «Український тиждень імунізації 2019»

В рамках тижня імунізації Всесвітня організація охорони здоров’я проводить кампанію, що присвячена героям вакцинації у всьому світі, — від батьків до медичних працівників і новаторів у медичній галузі.

«Медичні працівники, які розповсюджують інформацію населенню про щеплення. Допомагають визначитись про проведення щеплень. Це батьки, котрі приводять дітей на щеплення. Небайдужі громадяни, які пропагують щеплення, як міру профілактики» — розповіла завідувач відділу стратегічного розвитку і наукових досліджень КНП «Обласний центр громадського здоров’я» Людмила Тищик.

Міністерство охорони здоров’я, Центр громадського здоров’я та регіональні епідеміологи констатують високі темпи розповсюдження інфекційних хвороб в Україні. Та вкотре наголошують: єдиний захист від ускладнень після хвороби це штучна імунізація.
Допомогти батькам скласти індивідуальний графік вакцинації дитини, розібратися в особливостях реакції організму після щеплення мають сімейні лікарі, педіатри та медичні сестри, наголошують лікарі.  
До 2020 року в Україні планують охопити імунопрофілактикою 95 % населення, повідомляє Центр громадського здоров’я