У Житомирі відзначили 9 травня

«В інтерпретації російської пропаганди, «Дєнь побєди» це день перемоги над всіма фашистами. А фашистами вони називають і нас. Тому ми сьогодні прийшли з нашими гаслами, згадати жертви і українського народу. Тому ми прийшли сюди, українські патріоти, сказати шо хай святкують, але в рамках закону»  – каже В’ячеслав Дехтієвський, учасник заходу.

«Мої знайомі роздавали листівки інформаційні, я їх переглянув, там інформація про те, що не варто прославляти в цей день радянських окупантів, і зі зворотнього боку була інформація із закликом не використовувати заборонену символіку. У них виривали ці листівки, я це знімаю, і вибили в мене телефон, почали теж до мене агресивно підходити. Написав заяву в поліцію» – розповів Леонід Мацієвський, учасник заходу.

«74 роки пройшло, але нічого не забувається. Скільки не ходили, де б не були, ми завжди пам’ятаємо цей день і будемо пам’ятати. Погано, що зараз Україна теж переживає тяжку хвилину, але я думаю, що ми все зробимо, щоб перемогти, щоб наша Україна була вільною»  – каже Валентин Панченко, полковник.