До акції збору крові долучилися патрульні та надзвичайники

Надзвичайники та правоохоронці здавали кров. Акція збору крові приурочена до тижневика безпеки дорожнього руху, який тривав з 6-го по 12-те травня. Вже не вперше долучаються працівники управління ДСНС України в Житомирській області.

«Сьогодні я з собою привіз 15 чоловік наших працівників, це і чоловіки і жінки. Я думаю. Що сьогодні ми кров здамо і сподіваюсь, буде необхідна тим людям, які не дай бог потрапляють у ДТП. Протягом поточного року вже 35 чоловік на жаль загинуло в ДТП» — сказав заступник начальника управління ДСНС в Житомирській області Олег Держанівський.

Перед здачею крові – пройшли необхідні аналізи та з результатами відвідали терапевта. 

«Управління патрульної поліції в Житомирській області також долучилися до акції «Здай кров – врятуй життя», яка приурочена до безпеки дорожнього руху. Ми знаємо, що на дорогах гине багато людей, і не лише гине, а й травмується. І для того, щоб зробити якийсь внесок ми хочемо здати кров. Їх підтримати й допомогти, може когось і врятувати» — розповіла прес-офіцер Управління патрульної поліції в Житомирській області Тетяна Носадчук