Сучасні технології опанували пенсіонери

Те, що комп’ютер потрібно опанувати, пані Валентина зрозуміла, коли комунальні платежі, банківські операції почали здійснюватись за допомогою онлайн сервісів. Тому прийшла вчитись. 
Пенсіонерка Олена Іванівна  комп’ютер у домі мала давно, син залишив свій, але користуватись ним не вміла, тому курси в бібліотеці відвідувала з задоволенням. 
Курси комп’ютерної грамотності уже мають 10 випуск слухачів, це найпопулярніший напрямок проекту університет людей поважного віку, який діє в житомирській бібліотеці імені Василя Земляка. Викладачі зазначають, усі слухачі опановують курс без особливих труднощів. 
Університет людей поважного віку – проект, який у бібліотеці започаткували у 2015 року, пенсіонери мають можливість опанувати не лише комп’ютерну грамотність, а й хореографію, рукоділля, проводяться постійні зустрічі з представниками різних установ та організацій, зокрема пенсійного фонду, банків. 
Постійна робота з людьми поважного віку, як основа їхньої соціальної активності, важлива і для працівників бібліотеки, стверджує керівниця закладу, оскільки таким чином бібліотека відповідає запитам і викликам суспільства