Учні ЗОШ №5 долучилися до онлайн-уроку на тему європейських цінностей

Онлайн-урок про шлях до Європи, основні засади співдружності та європейські цінності слухали учні ЗОШ №5 в шкільній медіатеці. Зі школярами по всій Україні в онлайн-режимі спілкувався журналіст та ведучий Майкл Щур.
Учні 7-Г класу розповідають: урок у такому форматі сподобався і тема зацікавила.

«Мені дуже сподобався наш урок і я вважаю, що потрібно вже дітям нашого віку, підліткам розповідати про ЄС, про те, що це все розпочинається з нас. І якщо ми в майбутньому будемо людяними і поводитися як європейці, то незалежно від того чи ми вступимо в ЄС чи ні – ми будемо європейцями» — сказала учениця 7-Г класу Житомирської ЗОШ №5 Дар'я Іщук.

Старшокласники також побували на онлайн-уроці. Кажуть: збагатили та поглибили знання. Учні 9-Г Михайло та Ксенія вважають рух до Європи шляхом цінностей невід’ємною частиною успіху.

«Я вважаю, що майбутня молодь – вони дуже прогресивні, вони думають по-новому, вони абсолютно нормально сприймають ту інформацію, яку надає інтернет, вони спілкуються в онлайн-режимі не тільки на онлайн-уроках. Той собор, який ми будуємо в собі, я вважаю, що він може бути однозначно духовним, вільним від упереджень» – розповіла заступник директора з навчально-виховної робити Житомирської ЗОШ №5 Вікторія Піонтківська