«ZT-EXPO 2019» у Житомирі

58

Відкриття туристичної виставки – це перш за все налагодження діалогу між областями на рівні цінностей та цікавинок, стверджують організатори. 
Донеччина, яка частіше звучить як зона військових дій, має потужний туристичний потенціал. І до Житомира представники східного  регіону приїхали аби розказати і показати, де можна відпочивати і що подивитись, подорожуючи краєм. 

«Ми відроджуємо туристичний потенціал, показуємо, що в нас є де відпочивати, це урбаністика міст Краматорськ, Маріуполь, це прекрасні рекреаційні зони, ландшафтні парки, заповідники… Є такий страх, що там щось не гаразд, але ті місця, які ми пропонуємо – там безпечно, там можна відпочивати і є чим насолоджуватись» — розповіла представниця Донецького методично-навчального центру культури Валентина Лимаренко.

За кілька кроків від експозиції Донецького краю, представлена знана туристична мека Хмельниччини – Кам’янець-Подільський. Завдання у представників краю: довести, що й окрім знаменитої фортеці регіон має цікаві, проте не розрекламовані туристичні маршрути.
Поряд з туристично-розвиненими об’єктами України, конкуренцію тримає і житомирський осередок еко-туризму у селі Городське Коростишівського району: автентичні поліські садиби, пам’ятки трипільської культури і відтворення звичаїв та традицій.
Під час туристичної виставки ознайомитись з експозиціями усіх регіонів охочі можуть біля кінотеатру «Жовтень». Представники українського туризму підписали меморандум про співпрацю та створення єдиного туристичного маршруту України