Порушений благоустрій та ремонт трубороводу довжиною у півроку

564

Наталія розповідає, почалося все з лютого, на її адресу прийшов лист-попередження про ремонтні роботи трубопроводу, який проходить через приватну територію. Після завершення робіт працівники обіцяли відновити зруйнований благоустрій, проте станом на серпень цього й досі не зробили, хоча останні роботи виконувалися місяць тому.   

«Прийшло попередження про те, що буде перекладатися труба тисячка, так склалося, що вона проходить через наш двір. Обіцяли, що буде маленька вирізка асфальту, після чого буде покладено повністю новий асфальт. Ці роботи проводилися ще з лютого, а то й раніше. Вийшло так, що вони не завершили свою роботу, ржаві труби лежать у яру. Наразі серпень місяць,  а в нашому дворі залишили досі бетонну заливку», — розповідає мешканка будинку Наталія Клиновська.

Показуючи покинуті труби дівчина розповідає історію, коли місцеві хлопчики хотіли розібрати та здати труби на металобрухт, проте їм це зробити не дозволили, натомість запевнили, що самостійно все владнають.

Дівчина розповідає, під час ремонту, яму засипали щебнем, але від води він вимився, туди потрапила її мама, отримавши ушкодження ока та руки. 

Директор водоканалу Андрій Нікітін запевняє, за контрактом підрядник має повністю відновити благоустрій та пообіцяв поспілкуватися із компанією, яка виконує роботи.

«Це точка від якої починається або закінчується реконструкція магістрального трубопроводу. Що стосується благоустрою, за контрактом наш підрядник має відновити весь порушений благоустрій або так як було, або ще краще. Якщо вони ще це не зробили, то це не означає, що вони цього не зроблять. Зі свого боку, можу сказати, що я беру на себе зобов’язання особисто поспілкуватися із  компанією це робить, щоб вони швидше привели все до ладу», — запевняє директор КП «Житомирводоканал» Андрій Нікітін