ВЖРЕП та РЕМ не можуть вирішити, хто буде відповідати за згорілі прилади
Сьогодні ситуацію, що склалася у багатоквартирному будинку на Крошні, де згоріли усі електроприлади, приїхала розслідувати комісія. Зібралися представники РЕМу, підрядної організації та ВЖРЕПу. Директор підрядної фірми каже, такий випадок за 15 років роботи стався вперше. Електрик ВЖРЕПу наполягає на своїй версії події. Люди чекають – до кого позиватися.
«Проводилася реконструкція лінії підрядною організацією і при ввімкненні будинку під напругу виник перепад, що і призвело до несправності побутової техніки. Зараз розбираємося хто винен», — розповідає головний інженер Житомирського РЕМу Олег Пакенас.
Електрик підрядної організації, яка виконувала реконструкції на лінії запевняє, перед підключенням споживачів, його колега з ВЖРЕПу №4 повинен був перевірити напругу.
«Перед тим як включати абонентів повинен перевірити подачу, а він не перевірив», — переконаний майстер ТОВ «Енергобуд» Анатолій Гуменюк.
Головний інженер ВЖРЕПу, який обслуговує будинок каже, підрядну організацію, котра виконувала підключення просили не вмикати три фази.
«Електрик каже, що він не винен і я вірю своєму електрику. Напевне зі столбу при подачі не перевірили, електрик казав, що просив: «хлопці» не кидайте три фази, а давайте дві». Дали три», — каже головний інженер ПП ВЖРЕП №4 Юрій Станіславчук.
Ще одним каменем спотикання стала межа розмежування відповідальності. У кожного своя версія. Представники РЕМУ вважають, їхня справа довести лінію до будинку, у ВЖРЕПі натомість стверджують: є договір, де чітко вказана відповідальність кожного.
«Такого не було. Він каже неправду», — запевняє майстер ТОВ «Енергобуд» Анатолій Гуменюк.
За ким визнають провину достеменно невідомо. Однак, обидві сторони погоджуються на ремонтні роботи