Родичі пацієнта обласної клінічної лікарні звинувачують лікарів в інфікуванні Ковідом

723

В обласній клінічній лікарні б’ють на сполох. Керівництво лікувального закладу констатує, якщо кількість хворих на ковід зросте, тут не зможуть забезпечити надання високоспеціалізованої медичної допомоги. Тим часом родичі пацієнтів звинувачують медиків у тому, що важких хворих з іншими патологіями кладуть у палату до тих, хто має підозру на ковід. Донька одного з таких пацієнтів стверджує, після багатьох операцій її батька перевели до реанімації з ковідною хворою, тепер у чоловіка ще й коронавірус.

Катерина Гарбузюк донька пацієнта Житомирської обласної лікарні, жінка розповідає, після п’ятої  операції  батька перевели до реанімації опікового відділення, де на той момент вже лежала контактна з ковідним хворим жінка. 

Через три дні у батька Катерини, діагностують ковід та терміново переводять до іншої реанімації. 

В лікарні кажуть, реанімація опікового на той час була єдиною, де не перебували пацієнти з ковід, а у сусідки по палаті не було підтвердженого ПЛР-тесту.

Генеральний директор обласної лікарні запевняє, ПЛР-тести роблять раз на місяць всім працівникам лікарні, що два тижні, тим хто працює з ковідними пацієнтами. Самих хворих у разі позитивного тесту, ізолюють.

Стурбованій доньці у лікарні пообіцяли – проведуть службове розслідування.

Тим часом в адміністрації лікарні констатують: якщо кількість поступлень ковідних хворих зросте, тут не зможуть забезпечити надання високоспеціалізованої медичної допомоги