Про життя сучасних відеогеймерів
На сьогоднішній день багатомільярдна індустрія відеоігор щоденно «штампує» новинки для фанатів будь-якого віку. У той час, коли галузь тільки починала розвиватися, кожен проект був на вагу золота. Саме з цієї причини, геймери намагалися вичавити з будь-якої доступної їм гри максимум. Відновлюють зараз і комп’ютерні клуби, які з доступністю інтернету втратили свій інтерес.
«Комп’ютерні клуби були популярні, тоді коли не було стабільного інтернету у всіх вдома, і ходили в комп’ютерний клуб, щоб пограти з друзями. На сьогоднішній день, коли інтернет є в кожному селі, це все вийшло на новий рівень. Але, щоб покращити рівень гри, треба збиратися в одному приміщенні і дивитися, як грати інші. Тому комп’ютерні клуби стали розвиватися знову. Це місця, де можна провести з користю час» — розповів директор комп’ютерного клубу Георгій Прищак.
Шалених обертів в Україні набирає кіберспорт. Геймери влаштовують турніри та змагання.
Сфера відеоігор дуже розвинена: величезний асортимент, регулярні оновлення, додаткові прилади, міжнародні змагання, гральні магазини та багато іншого. Геймер – це нова відокремлена професія, котра може приносити чималий дохід.
Данило грає у відеоігри з 5 років, зараз бере участь у всіх кібертурнірах. Каже ігри допомагають розвинути лідерські якості та тренують мозок.
Для новачків, які занурюються у віртуальну реальність спочатку демонструють короткий ролик, аби гравці зрозуміли принцип, а тоді пропонують відеогру.
Багато пар організовують побачення у Клубі віртуальної реальності, кажуть цікаво та весело.
Відеоігри можуть покращити навички читання про це свідчать результатати дослідження проведені Національним трастом із грамотності Великої Британії.
За допомогою відеоігор можна лікуватися. Нову терапію дозволили в США. Перший цифровий терапевтичний пристрій на основі відеоігор використовуватимуть для покращення уваги дітей з синдромом дефіциту уваги з гіперактивністю