Відбулася четверта сесія Житомирської обласної ради VIII скликання
Четверта сесія 8-го скликання Житомирської обласної ради. На засіданні було 58 депутатів, впродовж чотирьох годин розглянули 125 питань. Затвердили звіт про виконання програми економічного та соціального розвитку регіону, переглянули зміни до обласного бюджету та прийняли низку соціальних програм. Також продовжили контракти з 9 керівниками обласних комунальних закладів та установ.
Також депутати обласної ради проголосували за низку звернень до Кабміну, Верховної ради та навіть Президента. Фракція «Європейська Солідарність» ініціювала звернення до Кабінету міністрів та Національної служби здоров’я, щодо підвищення виплати медичним працівникам первинної ланки. Депутати ж ініціативу підтримали.
«Сімейні лікарі перебувають на передовій в роботі з ковідними хворими, саме тому, що до них приходять на прийом, невідомо чи ковід, чи не ковід. Вони беззахисні приймають, діагностують цих хворих, діагностують цих хворих, вони лікують легкі та середньої важкості випадки, а також доліковують після лікарні тих пацієнтів, які мали важкі наслідки та лікувалися в стаціонарах. На жаль наша держава не врахувала цей фактор, і рахує, що сімейні лікарі не займаються ковідними хворими» — сказав депутат Житомирської обласної ради, фракція «Європейська Солідарність» Павло Журбенко.
Ще одне важливе звернення до Львівської міської, обласної рад та ОДА, щодо несанкціонованого вивезення сміття на територію нашої області. Голова облради вважає, потрібно сідати за стіл переговорів та врегулювати екологічне питання шляхом діалогу.
Не обійшлося й без активістів, які вимагали заслухати їхні вимоги щодо тарифів, надр та земельних питань. До протестуючих вийшов перший заступник голови облради Олег Дзюбенко та представники з кожної фракції. Звернення активістів прийняли, пообіцяли опрацювати.
Також депутати обласної ради заслухали звіти за минулий рік голови облдержадміністрації, обласних очільників СБУ, поліції та прокуратури