Арсеній Пушкаренко долучився до святкування Дня міста Хорошів
Усміхнені обличчя, веселощі та гучний концерт. Вперше за 476 років Хорошів відзначив день міста, а не селища. За свою відносно невелику історію громада має чим пишатися. У день свята влада також відзначила почесних мешканців району, які зробили свій внесок в розвиток ОТГ.
«Гордість нашого селища – це наші люди. Звісно, в нас гарний край, це край самоцвітів. Маємо найкращий музей, єдиний в Європі, каміння декоративного. Це край граніту» — повідомив селищний голова Хорошева Володимир Столярчук.
День міста символічно співпав з 30-ю річницею незалежності України. І належні умови та інфраструктура таких громад, як Хорошів, є пріоритетом для влади держави. Про це заявив народний депутат Арсеній Пушкаренко, під патронатом якого і проходило святкування.
«Сьогодні кожна громада розбудовується і кожна громада сьогодні стає дійсно спроможною своєю інфраструктурою. Ми працюємо над тим, щоб люди не виїжджали із своїх сіл та містечок, щоб їм хотілось залишатися, щоб їхні діти ходили в нові школи, садочки і спортивні об’єкти, щоб автобуси та швидкі допомоги їздили по новим дорогам, щоб пацієнт, який звернувся в швидку допомогу, їхав в нове приймальне відділення або нову амбулаторію. Власне це і є сьогодні результат роботи нашої команди» — розповів Народний депутат України, фракція «Слуга народу» Арсеній Пушкаренко.
Подарунком від Арсенія Пушкаренка для мешканців громади став концерт народного артиста України Павла Зіброва, який також особисто привітав хорошівчан зі святом. Співак вперше завітав до Хорошева, однак залишився приємно враженим.
«Воно красиве, охайне, люди усміхнені, багато дітей щасливих і красивих, жінок, особливо кидається в очі, чоловіки охайні, здорові, мужні. Дай Боже радості вам. Будьте впевнені, наша держава розквітає, мужніє. Дай Боже все буде добре у нас в державі і в вашому місті. З днем народження, Хорошів!» — сказав народний артист України Павло Зібров.
Жителі та гості Хорошева радо зустріли артиста, що підтверджувалась танцями та підспівуванням. Гуляння тривали до пізнього вечора, а закінчилось свято спільним виконанням відомої пісні «Червона рута»