У Житомирі вшосте проходить Всеукраїнський відкритий чемпіонат з багатоборства кінологів Нацполіції України
Олександр у парі з Райдом працює вже впродовж трьох років. Поліцейський виховує чотирилапого з самого дитинства. Знає його характер, усі вміння і навички. Тому впевнено дебютуватиме на змаганнях.
«Усі три роки, змалку, з ним займаємося. Дуже полюбляє грати апортирувальним предметом» — сказав молодший інспектор-кінолог Запорізької області Олександр Авраменко.
Дмитро зі своїм чотирилапим напарником Вуком вже вдруге бере участь у Чемпіонаті з багатоборства кінологів. Та цього року приїхали за перемогою, каже кінолог
«Тренувались, їздили на полігон до Нацгвардії, ДСНС. Будемо брати йти на перше місце» — розповів молодший інспектор-кінолог Кінологічного центру при ГУНП у Чернігівській області Дмитро Стародомський.
Олександр зі своїм напарником Олісом познайомився лише п’ять місяців тому. Службовий собака має холеретичний характер, дуже активний і веселий. Кінолог зізнається, спільну мову з новим напарником знайшли відразу.
«Налагоджував контакт принципі добром та ласкою, смаколиками. Ну і принципі допомогло» — сказав старший інспектор-кінолог при ГУНП у Кіровоградській області Олександр Завадський.
Поліцейський не приховує, довелося посилено працювати над посидючістю, бо Оліс дуже енергійна тварина і йому цікаво все, що відбувається навколо нього.
«Він впринципі дуже добрий, слухняний пес, але дуже холеретичний. Що мається на увазі енергічний і непосидючий. От над цим ми працювали» — додав старший інспектор-кінолог при ГУНП у Кіровоградській області Олександр Завадський.
У Житомирі Всеукраїнський чемпіонат з багатоборства кінологів проводять вже третє. На змагання з’їхалося 25 учасників з усієї України.
Триватимуть змагання впродовж трьох днів, де учасники зможуть продемонструвати свою вправність з кількох дисциплін. Вони долатимуть смугу перешкод, собаки демонструватимуть слухняність у виконанні конкретних команд, шукатимуть гільзи, сліди, людей і їхні речі. Проходитимуть випробовування в умовах, максимально наближених до звичайної служби